Feladatok diplomásoknak, karrier, vezetői munka, franchise, mellékállás. Székesfehérvár, Dunaújváros, Veszprém, Budapest
Miért menne külföldre dolgozni? Csináljon karriert otthon! Kiemelt feladatok diplomásoknak - Értékesítési Vezető Agrár Input

managerhu
Másodállás pedagógusoknak
Vállalkozók a válságban
Innendienstleiterin
ügyfél kapcsolattartó
HR Generalista
Franchise manager
Értékesítési csoportvezető
Authorisierter Vertretung
Business Coach
Web fejlesztő
Értékesítési Vezető Agrár Input
idősek otthon vezető
ápolási osztály vezető

Job4u Team Hungary

A mezőgazdasági imputanyagok forgalmazása területén európában piacmeghatározó cégcsoport, hazai leányvállalata részére keresünk:

Értékesítési vezető - Agrár input
(AGR HU 2010-05)

Munkavégzés helye:

Dunántúl,

Feladatok:
  • Direkt értékesítés nagyüzemek és integrátorok felé
  • Termék promóció nagykereskedőkön és termeltetőkön keresztül
  • Piaci elemzések, jelentések készítése a vállalat menedzsmentje részére
  • Ügyfélkör bővítése, saját ügyfélkör kialakítása.
  • Tanácsadás kiemelt ügyfeleknél.
  • Felelősség a területhez tartozó értékesítési tervszámok teljesítéséért Az értékesítési tervek elkészítése és teljesítése.
  • Riportálás a felsőbb vezetők felé német nyelven.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség - Növénytermesztő szakirány
  • Hasonló területen szerzett legalább 5 éves értékesítési, és 2 éves vezető tapasztalat
  • Vállalkozói gondolkodásmód
  • Értékesítői véna
  • Ügyfél- és szolgáltatás orientált szemléletmód
  • Teljesítmény-orientáltság
  • Munkabírás, csapatszellem, lojalitás
  • Kimagasló kommunikációs készség
  • Német és angol nyelvismeret, legalább az egyik tárgyalási szinten.
A cég ajánlata:
  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi Karrier

Egyéb információk:

2010. június 30.

Szakmai önéletrajzokat várunk, a pozíció és a AGR HU 2010 05 hivatkozási szám megjelölésével, a SalesForceManager@job4u.com e-mail címre

Küldje el ismerősének!

            további linkek:

Nincs munkád 40 felett?
Dunaújváros, Székesfehérvár, Veszprém
Budapest. vezetői állások

Junior Manager Program
A jövő vezetőit keressük
Gyors karrier frissdiplomásoknak

Heute waren schon 9 Besucher (9 Hits) hier!
Job4u Team Hungary - Székesfehérvár - Dunaújváros - Veszprém - Budapest. Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden