Feladatok diplomásoknak, karrier, vezetői munka, franchise, mellékállás. Székesfehérvár, Dunaújváros, Veszprém, Budapest
Miért menne külföldre dolgozni? Csináljon karriert otthon! Kiemelt feladatok diplomásoknak - Business Coach

managerhu
Másodállás pedagógusoknak
Vállalkozók a válságban
Innendienstleiterin
ügyfél kapcsolattartó
HR Generalista
Franchise manager
Értékesítési csoportvezető
Authorisierter Vertretung
Business Coach
Web fejlesztő
Értékesítési Vezető Agrár Input
idősek otthon vezető
ápolási osztály vezető

Job4u Team Hungary

(MAN.HU 2010-402)

Vállalkozások támogatása a jövő egyik fejlődésben lévő szolgáltatása. Mikro-, kis- és középvállalkozások vezetőinek támogatása - a vállalkozás biztonsága, bevétel növelés, költségcsökkentés területén. tapasztalattal és/vagy vezetői ambíciókkal. A nemzetközi téren fejlődő társaságnál a fő cél a magas minőségű szolgáltatás.

Munkavégzés helye:
Közép-Dunántúl

Feladatok:

  • Vállalkozás szolgáltatási struktúrájának gyakorlati elsajátítása
  • Ügyfélkör bővítése
  • Folyamatos kapcsolattartás,
  • Tanácsadás
  • Projekt menedzselés
  • képzés, támogatás terén

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Vállalkozói gondolkodásmód, (cégvezető vagy vállalkozói tapasztalat előnyt jelent)
  • Rálátás a könyvelési, gazdasági adózási folyamatokra
  • Ügyfél- és szolgáltatás orientált szemléletmód
  • Teljesítmény-orientáltság
  • Munkabírás, csapatszellem, lojalitás
  • Kimagasló kommunikációs készség
  • Számlaképesség

A cég ajánlata:

  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Karrier

Egyéb információk:

A feladat mellett a jogszabályi előírások betartásával más tevékenység is végezhető.

Kezdés várható időpontja: 2010. június 1.

Szakmai önéletrajzokat várunk, a pozíció és a MAN.HU 2010-402 hivatkozási szám megjelölésével, a hungary@job4u.com címre!

A Kiválasztás lezárult!

            további linkek:

Nincs munkád 40 felett?
Dunaújváros, Székesfehérvár, Veszprém
Budapest. vezetői állások

Junior Manager Program
A jövő vezetőit keressük
Gyors karrier frissdiplomásoknak

Heute waren schon 7 Besucher (7 Hits) hier!
Job4u Team Hungary - Székesfehérvár - Dunaújváros - Veszprém - Budapest. Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden