Feladatok diplomásoknak, karrier, vezetői munka, franchise, mellékállás. Székesfehérvár, Dunaújváros, Veszprém, Budapest
Miért menne külföldre dolgozni? Csináljon karriert otthon! Kiemelt feladatok diplomásoknak - Franchise manager

managerhu
Másodállás pedagógusoknak
Vállalkozók a válságban
Innendienstleiterin
ügyfél kapcsolattartó
HR Generalista
Franchise manager
Értékesítési csoportvezető
Authorisierter Vertretung
Business Coach
Web fejlesztő
Értékesítési Vezető Agrár Input
idősek otthon vezető
ápolási osztály vezető

Job4u Team Hungary

Franchise Manager

(Franchise HU)

A Franchise-vállalkozások általában sikeres, kipróbált, már a hibákat kiszűrt múlttal rendelkeznek. Az egész világot terhelő válság előtt is nagyobb esélye volt egy jól bevált, évek óta sikeres rendszer, azaz franchise sikerének, mint egyénileg indítani egy új vállalkozást.

Mostani viszonyok közözött a franchise sok vállalkozónak az újrakezdés egyetlen lehetősége. A recesszióban új utakat, új bevételt kereső vállalkozók, és vállalkozás területére belépni szándékozók tájékoztatsa és támogatása a  feladatunk.

Munkavégzés helye:
Magyarország

Feladatok:

  • A Franchise rendszer megismerése
  • Franchise partnerek felkutatása
  • Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel.
  • Franchise tanácsadás, támogatás
  • Folyamatos képzés, önképzés

Elvárások:

  • Érettségi (Felsőfokú végzettség előny)
  • Vállalkozói gondolkodásmód
  • Meglévő vállalkozói vagy vezetői tapasztalat
  • Ügyfél- és szolgáltatás orientált szemléletmód
  • Teljesítmény-orientáltság
  • Munkabírás, csapatszellem, lojalitás
  • Kimagasló kommunikációs készség
  • Számlaképesség

A cég ajánlata:

  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Karrier

Egyéb információk:

A feladat mellett a jogszabályi előírások betartásával más tevékenység is végezhető.
Korábbi vállalkozói tapasztalat, meglévő kapcsolatrendszer előny a feladat szempontjából.

Kezdés várható időpontja: azonnali kezdés

Szakmai önéletrajzokat várunk, a pozíció és a Franchise HU hivatkozás megjelölésével, a hungary@job4u.com címre!

            további linkek:

Nincs munkád 40 felett?
Dunaújváros, Székesfehérvár, Veszprém
Budapest. vezetői állások

Junior Manager Program
A jövő vezetőit keressük
Gyors karrier frissdiplomásoknak

Heute waren schon 8 Besucher (8 Hits) hier!
Job4u Team Hungary - Székesfehérvár - Dunaújváros - Veszprém - Budapest. Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden