Feladatok diplomásoknak, karrier, vezetői munka, franchise, mellékállás. Székesfehérvár, Dunaújváros, Veszprém, Budapest
Miért menne külföldre dolgozni? Csináljon karriert otthon! Kiemelt feladatok diplomásoknak - Értékesítési csoportvezető

managerhu
Másodállás pedagógusoknak
Vállalkozók a válságban
Innendienstleiterin
ügyfél kapcsolattartó
HR Generalista
Franchise manager
Értékesítési csoportvezető
Authorisierter Vertretung
Business Coach
Web fejlesztő
Értékesítési Vezető Agrár Input
idősek otthon vezető
ápolási osztály vezető

Job4u Team Hungary

(MAN.HU 2010-404)

 A magyar tulajdonban cég több oszlopon nyugvó, egymásra épülő termék és szolgáltatási kínálata meghatározó részvevővé tette a hazai piacon.

Munkavégzés helye:

Közép-Dunántúl, Budapest

Feladatok:

  • Aktív részvétel az értékesítési csapat bővítésében
  • Új üzletkötők toborzása, kiválasztása, csapatépítés
  • Az üzleti csapatába tartozó üzletkötők támogatása, mentorálása, motiválása, ellenőrzése
  • Riportok, jelentések készítése a vállalat menedzsmentje részére
  • Ügyfélkör bővítése, saját ügyfélkör kialakítása.
  • Tanácsadás kiemelt ügyfeleknél.
  • Felelősség a területhez tartozó értékesítési tervszámok teljesítéséért Az értékesítési tervek elkészítése és teljesítése.
  • Riportálás a felsőbb vezetők felé.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Vállalkozói gondolkodásmód
  • Értékesítői véna
  • Ügyfél- és szolgáltatás orientált szemléletmód
  • Teljesítmény-orientáltság
  • Munkabírás, csapatszellem, lojalitás
  • Kimagasló kommunikációs készség
  • Számlaképesség

A cég ajánlata:

  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Karrier

Egyéb információk:

2010. június 15.

Szakmai önéletrajzokat várunk, a pozíció és a MAN.HU 2010-404 hivatkozási szám megjelölésével, a SalesForceManager@job4u.com e-mail címre

Jelentkezzen most!

Küldje el ismerősének!

            további linkek:

Nincs munkád 40 felett?
Dunaújváros, Székesfehérvár, Veszprém
Budapest. vezetői állások

Junior Manager Program
A jövő vezetőit keressük
Gyors karrier frissdiplomásoknak

Heute waren schon 3 Besucher (3 Hits) hier!
Job4u Team Hungary - Székesfehérvár - Dunaújváros - Veszprém - Budapest. Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden